תובענות ייצוגיות

בשנים האחרונות, פיתחנו והרחבנו את מעורבותנו בתחום התובענות הייצוגיות הודות למספר הולך וגדל של תובענות ייצוגיות שהוגשו כנגד לקוחות המשרד בתחום התחבורה, ובתחום ההייטק והפרמה. מגמה זו התפשטה במידה רבה לתחומים אחרים, לרבות תקשורת, מכירות, מזון ושתייה ועוד רבים אחרים. 

נכון להיום, מחלקת תובענות ייצוגיות פועלת בכל הערכאות, מייצגת את מרבית מפעילות התחבורה הציבורית בארץ ואף נבחרה לייצג גופים ציבוריים בתובענות ייצוגיות שהוגשו נגדם בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. 

עורכי הדין העוסקים בתחום נהנים מניסיון וידע שנצבר לאורך עשורים רבים במחלקת הליטיגציה המסחרית של המשרד המייעצת למגוון גופים תעשייתיים ומסחריים, לקוחות זרים, ואנשי עסקים פרטיים. מעורבותנו בכמה מהעסקאות הגדולות והמורכבות בשוק הישראלי בשנים האחרונות, כמו גם הישגינו הרבים בהליכי בוררות וגישור, הציבו אותנו בעמדה מיטבית לפתח את מומחיותנו לתחום תובענות ייצוגיות. 
  
המוניטין שצבר המשרד בתחום תובענות ייצוגיות בא לידי ביטוי במספר ובמגוון התיקים בהם משרדנו מייצג. טווח זה מצביע גם הוא על המומחיות שצברנו כמו גם על המנעד של התיקים אותם ביכולתנו להוביל הודות לפרקטיקות השונות בהם משרדנו עוסק.